Skou Uitslae, Programme, en datums

 

Home
Up
Newsletter
Board Members
Stallion Parade
Skou Uitslae
Reels
Breeders Ads
Photo Gallery
Horses For Sale
Articles
Sponsors / Borge
Perde uit die verlede

 

 


SA Kampioene 2015

 

SA Senior Kamp Merrie                         SA Senior kamp Hings

Indiana Ntombazane                             

  

SA Kampioen 5 gang ryperd                          SA res Kampioen 5 gang

Colchester Delgado - Colette Botha                 Indiana Coco                     

SA Kamp Siertuig                                        SA Kampioen Enkeltuig

Indiana Bakgat - Charlie Brown          Colchester Bold Princess -July Bokwana  

                 

    SA Kampioen 3 gang                        SA res Kamp 3 gang

Indiana Ntombazane - Kierie Marais       Indiana Hiersek - Ezelle Marais

           

Grootkampioen 3 gang kinderryperd     

Waterkrans Promise  -Elbe vd Merwe

Groot Kamp5 gang kinderryperd

Indiana Pampoen - Steven Ferreira                                             

 

SA Kampioene 2014

SA Kampioen 5 gang ryperd            SA Kampioen Siertuig

Lady's Prophet - Syce Botha            Indiana Bakgat - Charlie Brown             

    

SA Kenior kamp Hings                     SA Kampioen 3 gang

Indiana Hiersek                               Colchester Delgado - Colette Botha

        

Grootkampioen 3 gang kinderryperd      Groot Kampioen 5 gang kinderryperd

The General - Franky Delacasa            Indiana Pampoen - Steven Ferreira

  

Groot Kampioen Enkeltuig

Colchester Bold Princess - July Bokwana

 

 

SA Champs 2013 results

Bakgat                              Janke          Coco

 

Lady/s Prophet       Lady Jane          Dunja

     

The General                     Indiana Roxy            Pampoen       

       

Waterkrans Dolla                              Hiersek                     Ramaja

       

 

TARKASTAD SHOW RESULTS 15 & 16 FEBRUARY 2013
FRIDAY 15 FEBRUARY 2013 * VRYDAG 15 FEBRUARIE 2013
CLASS KLASS BREED                 RAS PROGRAM                                                                     1ST                                                         1STE 2ND                                                       2DE 3RD                            3DE 4TH         4DE 5TH                  5DE 6TH         6DE 7TH           7DE 8TH               8DE
3 BP JUNIOR CHAMPION MARE                                                                                                                                              JUNIOR KAMPIOEN MERRIE Colchester Athina           Vuyani Mfula              
5 BP JUNIOR CHAMPION STALLION                                                                                                                                   JUNIOR KAMPIOEN HINGS Kings Memory                             R. Makwena (Clyde Pringle)              
7 BP SENIOR CHAMPION MARE 37 MONTHS AND OVER                                                                                      SENIOR KAMPIOEN MERRIE OOR 37 MAANDE Indian Ntombazane                      JP Marais Alyssa                                  Vuyani Mfula            
9 BP SENIOR CHAMPION STALLION 37 MONTHS AND OVER                                                          SENIOR KAMPIOEN HINGS OOR 37 MAANDE Indian Hiersek                              JP Marais Bey Event                                     R. Makwena (Clyde Pringle)            
11 BP THREE GAITED 5 YEARS AND OVER, S/G                                                                                   DRIEGANG 5 JAAR EN OOR, H/R Colchester Delgado        Colette Botha Indian Hiersek                            JJ Marais Bey Event                                   Clyde Pringle          
13 BP FINE HARNESS 5 YEARS AND UNDER, S/M/G                                                                                               SIERTUIG 5 JAAR EN ONDER, H/M/R                
16 BP FIVE GAITED 5 YEARS AND OVER, S/G                                                                                                                             VYFGANG 5 JAAR EN OOR, H/R Pampoen                               Tommy Ferreira Waterkrans Ramaja                             Natasja Lotter Harmony Bold              Reagan (Darryl Fetting)          
20 BP WALK/TROT RIDING CHILD’S HORSE RIDERS 10 YEARS AND UNDER                      STAP/DRAF KINDERRYPERD RUITERS 10 JAAR EN ONDER                
22 BP THREE GAITED 3 YEARS AND UNDER, S/M/G                                                                                                      DRIEGANG 3 JAAR EN ONDER, H/M/R Kings Memory                             R. Makwena (Clyde Pringle)              
24 BP SINGLE HARNESS, S/M/G                                                                                                                                                     ENKELTUIG, H/M/R Waterkrans Dolla                         Lize Frost              
25 SH/BP WALK/TROT PLEASURE HORSE RIDERS 10 YEARS AND UNDER                                                        STAP/DRAF PLESIERPERD RUITERS 10 JAAR EN ONDER                
26 BP THREE GAITED, 5 YEARS AND OVER, S/M/G                                                                            DRIEGANG, 5 JAAR EN OOR, H/M/R Colchesters Ninalina               Lorae Turner Kaptein                                             Franky Delacaza Indiana Liewe Lulu         Chantell Luck          
29 BP FIVE GAITED 5 YEARS AND UNDER, M/G                                                                                           VYFGANG 5 JAAR EN ONDER, M/R Majumba                                       Reagan (Darryl Fetting) Indiana Roxy                                 Ezelle Marais            
31 BP FINE HARNESS 5 YEARS AND OVER, S/M/G                                                                                 SIERTUIG 5 JAAR EN OOR, H/M/R Bey Event                                Clyde Pringle              
33 BP THREE GAITED 5 YEARS AND UNDER, S/M/G                                                                               DRIEGANG ONDER 5 JAAR, H/M/R Indiana Handsome                Anobell van Rooyen              
37 BP THREE GAITED CHILD'S RIDING HORSE, RUIDERS 11-18 YEARS                                             DRIEGANG KINDERRYPERD RUITERS 11-18 YEARS Colchester Statesman         Steven Ferreira Kaptein                                             Franky Delacaza Indian Ntombazane                      JP Marais Indiana Handsom   Anobell van Rooyen        
40 BP FIVE GAITED CHILD'S RIDING HORSE, RIDERS 11-18 YEARS                                                    VYFGANG KINDERRYPERD, RUITERS 11-18 JAAR Indiana Roxy                                       JP Marais              
44 OPEN LEID REIN, RIDERS 8 YEARS AND UNDER (WALK/TROT)                                                                LEI REIM, RUITER 8 JAAR EN ONDER (STAP/DRAF) Enchanted Evening          Corne du Plessis              
45 BP SINGLE HARNESS 5 YEARS AND UNDER S/M/G                                                                              ENKELTUIG ONDER 5 JAAR, H/M/R                
46 SH FINE HARNESS, PRESENTED BY A GENTLEMEN, S/M/G                                                             SIERTUIG, VERTOON DEUR ' N MAN, H/M/R Paneras Entertainment      Wimpie Beukes              
48 OPEN BEST COMBINATION PONY/HORSE AND RIDER Indiana Coco                             Johan Marais Hero                                                   Baby Muller Truly Bold                                        Clyde Pringle          
50 BP/SH FIVE GAITED GENTLEMEN/LADIES RIDERS 19 YEARS AND OVER                                       VYFGANG MANS/DAMES RUITERS 19 JAAR EN OOR                
52 OPEN THREE GAITED BEST CHILD RIDER 12 YEARS AND UNDER Sundune Quincy                         Lorea Turner Cowboy                                        Cody Laubscher            
54 BP/SH THREE GAITED GENTLEMEN/LADIES, RIDERS 19 YEARS AND OVER                                    DRIEGANG MANS/DAMES, RUITERS 19 JAAR EN OOR Cabonossi                                        Riana Kersop Indiana Liewe Lulu                  Chantell Luck            
56 BP LADIES/CHILD FINE HARNESS, M/G                                                                                                                  DAMES/KINDER SIERTUIG, M/R                
SATURDAY 16 FEBRUARY 2013 * SATERDAG 16 FEBRUARIE 2013
CLASS KLASS BREED                 RAS PROGRAM                                                                     1ST                1STE 2ND                2DE 3RD             3DE 4TH         4DE 5TH                  5DE 6TH         6DE 7TH           7DE 8TH               8DE
64 OPEN LEID REIN (NO STALLIONS) RIDERS 5 YEARS AND UNDER                                                                     LEI REIM (GEEN HINGSTE) RUITERS 5 JAAR EN ONDER Waterkrans Dolla                     Lindsay Frost              
69 BP FIVE GAITED RIDERS 11-18 YEARS - EQUITATION                                                                                    VYFGANG RUITERS 11-18 JAAR - RUITERKUNS                
73 OPEN RIDING PONY / HORSE Sundune Quincy                                   J. Tibshraeny Cowboy                                        Cody Laubscher            
75 BP WALT/TROT RIDERS 10 YEARS AND UNDER - EQUITATION                                                  STAP/DRAF RUITERS 10 JAAR EN ONDER - RUITERKUNS                
82 BP THREE GAITED RIDERS 11-18 YEARS - EQUITATION                                                                  DRIEGANG RUITERS 11-18 JAAR - RUITERKUNS Colchester Statesman                Steven Ferreira Kaptein                                    Franky Delacaza Waterkrans Dolla               Janke Tibshraeny          
83 OPEN SHOW PONY / HORSE Sundune Quincy                                   J. Tibshraeny Cowboy                                        Cody Laubscher            
85 BP CHAMPION FINE HARNESS HORSE                                                                                                                      KAMPIOEN SIERTUIG PERD Bey Event                                                   Clyde Pringle              
87 OPEN CHAMPION THREE GAITED CHILD'S RIDING HORSE, RIDERS 18 YEARS AND UNDER    KAMPIOEN DRIEGANG KINDERRYPERD, RUITERS 18 JAAR EN ONDER The Great Alcapone                                   Suzanne Meyer              
88 BP CHAMPION SINGLE HARNESS HORSE                                                                                               KAMPIOEN ENKELTUIG PERD Waterkrans Dolla                     Philip Tibshraeny              
90 OPEN CHAMPION FIVE GAITED CHILD'S RIDING HORSE, RIDERS 18 YEARS AND UNDER    KAMPIOEN VYFGANG KINDERRYPERD, RUITERS 18 JAAR EN ONDER Valley's Star of the Night             Mikhail van der Westhuizen Fleets Dunhill                     Suzanne Meyer            
91 BP CHAMPION THREE GAITED HORSE                                                                                                  KAMPIOEN DRIEGANG PERD Kings Memory                                R.Makwena (Clyde Pringle) Indian Hiersek                                 JJ Marais Colchesters Delgado          Colette Botha Colchesters Ninalina                     Lorae Turner Indiana Ntombazane              JP Marais Colchesters Statesman     Tommy Ferreira Kaptein                                             Franky Delacaza Liewe Lulu   Chantell Luck
93 BP CHAMPION FIVE GAITED HORSE                                                                                                                    KAMPIOEN VYFGANG PERD Indiana Coco                                  Johan Marais Indian Roxy                                    JP Marais Harmony Bold                          Reagon Makwena Dunja                                   Lize Frost Waterkrans Ramaja                 Natasja Lotter Pampoen                             Joseph Boyi Hero                                    Baby Muller Truly Bold                        Clyde Pringle

All pictures on this page with the compliments of Phillip Tibshrany

Cradock - National champs 2012

PERD
NO
NAAM VAN PERD GESLAG VERTONER EIENAAR AFRIGTER PLASING
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Junior kampioen merrie onder 49 mnd    
75 Kwela M Lize Frost Lize Frost   1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Junior kampioen hings onder 49 mnd    
48 Wilridge bentley H Attie Koen William Bullock Chrystal Anvil 1
52 Majuba H R Makwena R Makwena Darryl Fetting 2
63 King's memory H Reagan makwena Clyde Pringle Reagan makwena 3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Senior kampioen Merrie oor 49 maande
113 Indiana Ntombazane M JP Marais Marais Familie   1
49 Wilridge Bubbles M Echo Saville William Bullock   2
64 Kit Kat M Reagan makwena Clyde Pringle   3
94 Roxy Poxy M Jan Kwashu Jeanri Meyer   4
76 What's On M Phillip Tibshraeny C Rademeyer Maroela Stalle 5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Senior Kampioen Hings oor 49 Maande
114 Indiana Hiersek H Ezelle marais Marais Familie   1
115 Indiana Coco H JP Marais Marais Familie   2
164 Miramonti h J Stallenberg Colette Botha K de Villiers 3
95 Klippies H Jan Kwashu Jeanri Meyer   4
65 Bay Event H Reagan makwena Clyde Pringle Reagan makwena 5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Junior enkeltuig H/M/R onder 5 jaar
38 Inka Wicky R Ciska Pienaar Ciska Pienaar La Rocjhelle Stalle 1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang kinderryperd ruiter 11-18 jaar
76 What's On M Phillip Tibshraeny C Rademeyer Maroela Stalle 1
39 Smallie's surprise m Elmaru Stander R Stander La Rochelle stalle 2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP/OPE Stap/draf kinderryperd ruiter 10 jaar en onder  
182 Secret M Marli van der Merwe Job Steenkamp F van der Merwe 1
101 Waterkrans Top Nick R Ian Schoeman Ian Schoeman   2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang H/M/R 5 jaar en oor
114 Indiana Hiersek H Ezelle marais Marais Familie   1
113 Indiana Ntombazane M JP Marais Marais Familie   2
34 Inka Fire Chaser R Ciska Pienaar Ciska Pienaar La rochelle Stalle 3
157 Colchester Ninalina m Lorrae Turner HF & CA Botha   4
94 Roxy Poxy M Jan Kwashu Jeanri Meyer   5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Best 3 gaited standerd seat rider 11 yrs and over
97 King Athur R Franky Dalacasa Muller Familie   1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP/OPE/SASH 3 gang mans/dames ruiter 
50 le-Jan Eureka M Sally Hurst William Bullock   1
154 Carbanossi   Riana Kersop Riana Kersop   2
119 Young Guns R Anika Botha Anika Botha Rainbpows end 3
41 Waterkrans Shakadaan   Annatjie van Huysteen Annatjie van Huysteen La rochelle Stalle 4
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang H/M/R 5 jaar en oor
115 Indiana Coco   Johan Marais marais Familie   1
70 Indiana Roxy M JP Marais marais Familie   2
77 Indiana Danja R Liza Frost Liza Frost Maroela Stalle 3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang M/R      
147 Lady Jane M Schalk Burger Hannes Visser Schalk Burger 1
108 Waterkrans Ramaja R Natasha Lotter Napier stalle Napier stalle 2
42 Smallie's Bobby R Rochelle Stander Rochelle Stander La Rochelle stalle 3
96 Skarumba M Jan Kwashu Jeanri Meyer   4
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Siertuig H/M/R 5 jaar en oor
183 Bakgat H Charlie Brown Gerrit Vermeulen   1
195 Bliksem   Tommie ferreira     2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang kinderryperd ruiter 15-18 jaar
49 Wilridge Bubbles M Echo Saville William Bullock   1
97 King Athur   Franky Dalacasa Muller Familie   2
43 Smallie's Miss Petite M Maryke Venter FD Smalberger La Rochelle stalle 3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Siertuig H/M/R onder 5 jaar
48 Wilridge Bentley H Attie Koen William Bullock Chrystal Anvil 1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Enkeltuig H/M/R 5jaar en oor
99 Kaptein R Baby Muller Muller familie   1
78 waterkrans Dolla M Phillip Tibshraeny Tibshraeny familie   2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Stap/draf kinder ruiter 10 jaar en onder
182 Secret M Marni van der Merwe Job Steenkamp  F van der Merwe 1
101 Waterkrans Top Nick R Ian Schoeman Ian Schoeman   2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang H/R      
56 Colchesters Delgado H Colette Botha Colette Botha   1
34 Fire Chaser   Rochelle Stander     2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang H/R      
196 Pampoen         1
95 Klippies H Jan Kwashu Jeanri Meyer   2
66 Truly Bold R Clyde Pringle Clyde Pringle   3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang M/R      
94 Roxy Poxy M Jan Kwashu Jeanri Meyer   1
50 Le-Jan Eureka M Sally Hurst William Bullock   2
73 Indiana Liewe Lulu M Chantel luck Luck Familie   3
43 Smallie's Miss Petite M Maryke Venter FD Smalberger La Rochelle stalle 4
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang onder 3jaar H/M/R
52 Majuba H Reagan makwena D Fetting Reagan Makwena 1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang H/M/R 3 jaar en onder 5 jaar
63 Kings Memory H Reagan makwena Clyde Pringle Reagan makwena 1
49 Wilridge Bubbles M Echo saville William Bullock   2
41 Waterkrans Shakadoem R Annatjie van Huysteen Annatjie van Huysteen La Rochelle stalle 3
43 Smallie's Miss Petite M Maryke Venter FD Smalberger La Rochelle stalle 4
100 Waterkrans Flicka M Johan Schoeman Johan Schoeman   5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang kinderryperd ruiter 11-14 jaar
199 Statesman   Steven Ferreira Tommie Ferreira   1
78 waterkrans Dolla M Janke Tibshraeny Tibshraeny familie   2
119 Young Guns R Sanmari Groenewald Anika Botha Rainbpows end 3
51 Indiana Handsome R Annabel v Rooyen Annabel v Rooyen   4
100 Waterkrans Flicka M Johan Schoeman Johan Schoeman   5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang H/M/R onder 5 jaar
53 Harmony M Reagan makwena D Fetting Reagan makwena 1
36 Lady's Prophet H Syce Botha Syce Botha Syce Botha 2
39 Smallie's surprise m Elmaru Stander R Stander La Rochelle stalle 3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Dames/ kinder siertuig      
41 Waterkrans Shakadoom   Rochelle Stander Annatjie van Huysteen   1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Stefan Muller Kinder 5 gang kinder kampioenskap Ruiter 11-18 M/R
70 Indiana Roxy M JP Marais marais Familie   1
39 Smallies surprise M Elmaru Stander R Stander La Rochelle stalle 2
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 Gang Kinderkampioenskap ruiter 11-18 M/R
199 Statesman   Steven Fereira Tommie ferreira   1
113 Indiana Ntombazane M JP Marais Marais Familie   2
78 waterkrans Dolla M Janke Tibshraeny Tibshraeny familie   3
97 King Arthur R Frankie Muller Familie   4
49 Bubbles   Echo Saville William Bullock   5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP/OPE Stap/draf ruiter 8 jaar en onder
25 Glenwelsh Knight   hannah Ford Elizabeth Ford   1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang kinderruiter 11-14yr
199 Statesman   Steven Ferreira     1
78 waterkrans Dolla M Janke Tibshraeny Tibshraeny familie   2
119 Young Guns R Sanmari Groenewald Anika Botha Rainbpows end 3
202 Gypsy Rose   Cathrine Ademi Ademi family   4
51 Indiana Handsome R annabel van Rooyen annabel van Rooyen   5
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang kinderruiter 11 - 18 jaar
39 Smally's Surprise M Elmaro Stander R Stander La Rochelle Stalle 1
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. Leid rein        
174 Captain Michaelian R Anton Nel Lynn Nel K de  Villiers 1
78 Waterkrans Dolla   Mikael Daniell Tipshraeny Familie Maroela stalle 2
176 Sundune Quincy   Gite Daniell Colette Botha Maroela stalle 3
76 What's On M Lindsay Frost Lize Frost   4
92 Rare Gold   Bennie Steynberg S meyer Riverbend 5
83 The Great Alcapone   Matt Kerr S meyer Riverbend 6
141 Whiskey R Reuben Lotter Daleen v Rooyen   7
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Siertuig Kampioenskap
183 Bakgat   Charlie Brown Gerrit Vermeulen   1
48 Wilridge Bentley   Attie Koen William Bullock   2
195 Bliksem   Tommie ferreira Tommie ferreira   3
41 Waterkrans Shakadaan   Annatjie v Huysteen Annatjie v Huysteen   4
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP Enkeltuig kampioenskap                
99 Kaptein   Baby Muller Muller Familie   1
38 Inka Wicky   Ciska Pienaar Ciska Pienaar   2
78 Waterkrans Shakadaan   Annatjie v Huysteen Annatjie v Huysteen   3
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 3 gang kampioenskap       
114 Indiana Hiers ek   JJ marais     1
63 Kingfs memory   Reagan makwena     2
56 Colchester delgado   Colette Botha     3
199 Statesman   Steven Ferreira     4
157 Colchester Ninalina   Lorrae Turner     5
34 Inka Fire Chaser   Ciska Pienaar     6
50 Le-Jan Eureka   Sally Hurst     7
94 Roxy Poxy   Jeanri meyer     8
KLAS BESKRYWING ………………………………………………………….. BP 5 gang kampioenskap         
115 Indiana Coco   Johan marais Marais Familie   1
147 Lady Jane   Schalk Burger Hannes Visser   2
96 Skarumba   Jeanri Meyer Jeanri Meyer   3
70 Indiana Roxy   JP Marais Marais Familie   4
108 Waerkrans Ramaja   Natasha Lotter Natasha Lotter   5
76 What's On   Phillip Tibshraeny Cara Rademeyer   6
196 Indiana Pampoen   Joseph Booy Tommie Ferreira   7
34 Smallies Bobby   Rochelle Stamder Rochelle Stamder   8

Junior Champ Mare: Kwela - Lize Frost

Junior Champ Stallion: Wilridge Bentley - Attie Koen for William Bullock

Senior Champ Mare: Indiana Ntombazane - JP Marais

Senior Champ Stallion: Indiana Hiersek - JJ Marais

3 gaited Childrens Champ: Statesman - Steven Ferreira

5 gaited Childrens Champ: Indiana Roxy - JP Marais

Siertuig Kampioen: Bakgat - Charlie Brown vir Gerrit Vermeulen

Enkeltuig: Kaptein - Baby Muller

3 gang: Indiana Hiersek - JJ Marais

5 gang: Indiana Coco- Johan Marais

   

Uniondale 2012

Siertuig Kampioen: Fonteintjie Bokveld - Sarita van Niekerk

Enkeltuig: Kaptein - Baby Muller

3 gang: Colchester Dalgado - Colette Botha

5 gang: Indiana Coco- Johan Marais

 

Noble Knight  member of Gauteng team

 

Jack

     

Somerset Oos 2012

Enkeltuig kampioen: What's On van Phillip Tibsaraeny

Siertuig Kampione: Bliksem van Tommie Ferreira

3 gang Kampioen: Indiana Hiersek van Kierie Marais

5 gang Kampioen: Indiana Coco van Johan Marais

 

       

   

 

 

 

 

          SA Champs Cape Boerperd results 2010

Middelburg Skou Uitslae 2009

          SA Champs results 2010

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

To Contact Us:
Phone: +27 (0) 42 247 2296
Fax: +27 (0) 42 247 2296
Email: ezelle@capeboerperd.co.za 
P.O. Box 55
COOKHOUSE
5850
South Africa

Sekretaresse: (042) 247 2138

(072) 709 4224

capeboerperd@EquineSA.com

 

 

Copyright Gallantskloof 2006 Powered by Toyz IT Solutions